Kucharz / Kucharka
Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Praca na noce w godz. 18 - 6

Oferujemy:
  • Praca zmianowa w godz. 18 - 6,
  • Stabilne zatrudnienie na początek na umowę zlecenie, a po okresie próbnym na umowę o pracę,
  • Pracę w kameralnym zespole,
  • Benefity pozapłacowe  po okresie próbnym (premie, dopłatę do pakietu medycznego oraz sportowego),
  • Profesjonalne szkolenia.
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta),
  • Znajomości HACCP, GMP, GHP,
  • Dobrej organizacja pracy,
  • Orzeczenie  do celów sanitarno- epidemiologicznych
Zadania:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu,
  • Dbałości o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań,
  • Kontrola dokumentów od dostawców towarów,
  • Dbałości o porządek.