Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11287
OBOWIĄZKI:
- kontrolowanie kompletności oraz poprawności otrzymanych dowodów księgowych- prowadzenie ksiąg rachunkowych- dekretowanie dowodów księgowych- archiwizowanie dokumentów księgowych (grupowanie, dokumentowanie, oznakowanie)- udział w księgowaniu dokumentów finansowych oraz wystawianie faktur- weryfikacja dokumentacji księgowej- komunikacja z Urzędami- organizacja i realizacja sprawozdawczości okresowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Program Symfonia

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość), znajomość pogramu Symfonia, 5 lat doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - kontrolowanie kompletności oraz poprawności otrzymanych dowodów księgowych- prowadzenie ksiąg rachunkowych- dekretowanie dowodów księgowych- archiwizowanie dokumentów księgowych (grupowanie, dokumentowanie, oznakowanie)- udział w księgowaniu dokumentów finansowych oraz wystawianie faktur- weryfikacja dokumentacji księgowej- komunikacja z Urzędami- organizacja i realizacja sprawozdawczości okresowej[Zgłoszenia: 504 079 645, eborawska@muzeumwp.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy