Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Pruszków
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie przychodów i kosztów spółki w programie Optima, w tym w zakresie obrotu towarowego;
  • Weryfikacja poprawności zapisów na kontach, w tym wprowadzonych przez innych pracowników;
  • Kontrola poprawności dokumentów pierwotnych, tworzenie rejestrów dokumentów;
  • Wprowadzanie płatności do banku, wprowadzanie wyciągów bankowych do programu Optima, rozliczenia walutowe;
  • Kontrolowanie kompletności dokumentów pierwonych przekazywanych z poszczególnych działów firmy;
  • Tworzenie wirtualnego archiwum dokumentów pierwotnych i umów;
  • Tworzenie i rozwiązywanie rezerw;
  • Przeszacowanie walut
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy księgowego w Polsce min. 1 rok;
  • Znajomość prawa polskiego w zakresie ewidencjonowania obrotu towarowego: WNT, WDT, import, eksport;
  • Znajomość przepisów podatkowych dotyczących podatku VAT i podatku dochodowego;
  • Znajomość języka rosyjskiego i polskiego;
  • Znajomość procedur i terminów sporządzania sprawozdań księgowych, podatkowych, statystycznych;
  • Pożądana umiejętność sporządzania pliku JPK-VAT7
Oferujemy:
  • Ciekawa praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Dodatkowy pakiet socjalny (Multisport, LuxMed);
  • Wysoki poziom automatyzacji wszystkich procesów;
  • Szkolenia i możliwości rozwoju kariery;
  • Legalne zatrudnienie i terminowa wypłata wynagrodzenia;
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV - Brwinów, ul. św. Józefa 1;
  • Dowóz do biura ze stacji Pruszków WKD/PKP i z powrotem;
  • Nie zapewniamy zakwaterowania