Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Księgowy k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01128
OBOWIĄZKI:
- kontrolowanie kompletności oraz poprawności otrzymanych dowodów księgowych; - prowadzenie ksiąg rachunkowych; - dekretowanie dowodów księgowych; - sporządzanie sprawozdań, deklaracji do US, ZUS, PFRON; - archiwizowanie dokumentów księgowych (grupowanie, dokumentowanie, oznakowanie); - naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, uposażeń dla żołnierzy zawodowych oraz pozostałych należności dla osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych; - naliczanie pochodnych od należności dla pracowników, żołnierzy zawodowych oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych; -udział w księgowaniu dokumentów finansowych oraz wystawiania faktur; - weryfikacja dokumentacji księgowej; - organizacja i realizacja sprawozdawczości okresowej;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Program Symfonia

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (ekonomia), znajomość programu Symfonia, co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - kontrolowanie kompletności oraz poprawności otrzymanych dowodów księgowych; - prowadzenie ksiąg rachunkowych; - dekretowanie dowodów księgowych; - sporządzanie sprawozdań, deklaracji do US, ZUS, PFRON; - archiwizowanie dokumentów księgowych (grupowanie, dokumentowanie, oznakowanie); - naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, uposażeń dla żołnierzy zawodowych oraz pozostałych należności dla osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych; - naliczanie pochodnych od należności dla pracowników, żołnierzy zawodowych oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych; -udział w księgowaniu dokumentów finansowych oraz wystawiania faktur; - weryfikacja dokumentacji księgowej; - organizacja i realizacja sprawozdawczości okresowej;Tel. 261846270 e-mail: eborawska@muzeumwp.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy