Ogłoszenie numer: 4047953, z dnia 2020-12-31

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

  • weryfikacja, dekretowanie, księgowanie oraz analiza dokumentów kosztowych
  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • weryfikacja rejestrów VAT
  • analiza i rozliczanie rozrachunków oraz uzgadnianie sald z kontrahentami, sporządzanie kompensat
  • księgowanie wyciągów bankowych, w tym dewizowych
  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • gospodarka kasowa spółki

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunki ekonomiczne
  • minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w pełnej księgowości
  • praktycznej i teoretycznej znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT/VAT) oraz ustawy o rachunkowości
  • znajomość zagadnień księgowych z zakresu IMPORT-EXPORT, w tym zasad ujmowania w księgach dokumentów WNT, WDT
  • biegła obsługa komputera w tym: pakietu MS Office
  • dokładność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętności pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.