Ogłoszenie numer: 4584243, z dnia 2021-05-06

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • Księgowanie faktur zakupowych.
  • Księgowanie faktur sprzedażowych.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Analizowanie kont rozrachunkowych (należności i zobowiązania).
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń lessingów.
  • Współpraca z główną księgową.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości minimum 3 lata.
  • Znajomość programu CDN-XL będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy.
  • Znajomość wiedzy na temat zasad rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i prawa podatkowego.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Umiejętność prowadzenia ewidencji środków trwałych, rozliczeń leasingów.
  • Dobra znajomości MS Excel.
  • Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy.
  • Stanowisko z możliwością rozwoju i awansu.
  • Ubezpieczenie grupowe oraz Karta MultiSport.
  • Opiekę medyczną Lux med.