SPOSÓB APLIKOWANIA NA TĘ OFERTĘ

Dokumenty należy złożyć przez przycisk aplikowania lub przez stronę Zakładu: https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/praca

Należy wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty.

DYREKTOR ZAKŁADU GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI
W DZIELNICY PRAGA-POŁUDNIE M. ST. WARSZAWY
ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze
Księgowa/Księgowy w Administracji Nieruchomości - 2 etaty
/Rekrutacja 43 – pion księgowości/
GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU
  • obsługa finansowo-księgowa prowadzonych postępowań w Administracji Nieruchomości, w szczególności w zakresie zawartych umów dzierżaw,
  • rozliczanie czynszów i opłat pochodnych,
  • wystawianie faktur Vat, korekt faktur Vat oraz not księgowych,
  • bieżąca analiza oraz weryfikacja wpływów i sald widniejących na kontach z dokumentami źródłowymi oraz najemcami,
  • księgowanie wyciągów bankowych - wpłat najemców, dzierżawców,
  • prowadzenie korespondencji z najemcami,
  • przygotowanie powiadomień o naliczeniach oraz zmianach w wysokości opłat,
  • rozliczanie mediów,
  • naliczenie i terminowe przekazanie płatności zaliczek za media, eksploatację oraz remonty dla Wspólnot Mieszkaniowych.
INFORMACJA O WARUNKACH PRACY NA DANYM STANOWISKU

Miejsce pracy: jednostka organizacyjna na terenie Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Budynek Zakładu nie jest dostosowany dla osób niedowidzących i niewidzących oraz niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. Budynek nie jest wyposażony w podjazd dla wózków inwalidzkich, nie posiada windy. Stanowisko pracy – bezpieczne, zgodne z normami BHP.

Stanowisko pracy związane jest z: pracą przy monitorze ekranowym.

OFERUJEMY
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • premie uznaniowe, dodatek stażowy,
  • pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia.
WYMAGANIA FORMALNE
  • obywatelstwo polskie lub obywatelstwo państwa, o którym mowa w art. 11 ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • wykształcenie minimum średnie i minimum 2-letni staż pracy,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
WYMAGANIA DODATKOWE
  • systematyczność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość i umiejętności praktyczne stosowania przepisów o rachunkowości i podatku VAT,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.
WSKAŹNIK ZATRUDNIENIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze, wskaźnik zatrudnienia osób  z niepełnosprawnościami, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, był niższy niż 6%.