Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Księgowa (81j)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0273
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPiR dla klientów, zapewnienie prawidłowo obiegu dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych, sporządzanie deklaracji podatkowych CIT/PIT/VAT, udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z Ustawa o Rachunkowości i przepisami podatkowymi, bieżący kontakt z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: K/K) znajomość prowadzenia ksiąg przychodów-rozchodów
Uprawnienia: K/K) znajomość przepisów rachukowości oraz przepisow podatkowych
Uprawnienia: K/K) znajomość księgowania w ksiegach handlowych oraz prowadzenie księgowości

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziany ukończony kurs księgowości, znajomość systemu WF-FAKIR,WF-KAPER, umiejętność analitycznego myślenia i praca w zespole.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku