Prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynatora ds. Transakcji Nieruchomości, który dołączy do inwestora na globalnym rynku Real Estate i wesprze firmę w koordynowaniu procesu zakupu nieruchomości (głównie gruntowych). Na stanowisku ważna jest znajomość procesu oceny i zakupu nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem na analizę, sprawdzenie dokumentacji, ryzyk i skoordynowanie współpracy pracy działu zakupu, prawnego oraz zewnętrznych podmiotów.

Koordynator ds. Transakcji Nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Analiza nieruchomości pod kątem lokalizacji, komunikacji, planów zagospodarowania oraz dostępu do mediów, etc
  • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem gruntów pod zakup;
  • Nadzór nad opracowaniem aktów notarialnych oraz przygotowywanie umów przedwstępnych;
  • Kontakt z urzędami pod kątem analizowanych gruntów;
  • Przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenów;
  • Bieżące prowadzenie baz danych oraz przygotowanie ofert i raportów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (gospodarka przestrzenna, geodezja i kartografia, ochrona środowiska, prawo, zarządzanie nieruchomościami i pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Zaangażowanie;
  • Nastawienie na jakość i terminowość wykonywanej pracy;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • •Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie + pełen pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, etc.
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji
  • Realna możliwość rozwoju.