Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konsultant ds. sprzedaży ze znajomością języka czeskiego/słowackiego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03237
OBOWIĄZKI:
Kontakt z klientami zagranicznymi, Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń, Rozwiązywanie bieżących problemów, Kompleksowa obsługa klienta, Analizowanie zapytań dotyczących problemów klienta i określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali sprzedawcy (konsultanci) w centrach sprzedaży telefonicznej / internetowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: słowacki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: czeski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: Bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków (czeski, słowacki) - warunek konieczny, Dobra znajomość języka angielskiego w przypadku braku znajomości j. polskiego Doskonałe umiejętności interpersonalne, Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, Umiejętność pracy w zespole, Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.Obowiązki: Kontakt z klientami zagranicznymi, Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń, Rozwiązywanie bieżących problemów, Kompleksowa obsługa klienta, Analizowanie zapytań dotyczących problemów klienta i określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń.Kontakt: e-mail: michal@hrsystems.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy