Konsultant ds. Podróży ze znajomością języka szwedzkiego
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Pierwszy punkt kontaktu dla klientów w sprawie podróży.
  • Doradztwo w zakresie lotów, produktów, serwisów online, metod płatności oraz programów lojalnościowych.
  • Wsparcie w zakupie biletów lotniczych i obsługa różnych form płatności.
  • Pomoc klientom w trudnościach podróżnych.
  • Obsługa klientów przez telefon i czat.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.
Wymagania:
  • Biegłość w języku szwedzkim (poziom C1) i angielskim (poziom B2).
  • Współpracująca, pomocna, entuzjastyczna, cierpliwa i otwarta osoba.
  • Umiejętność aktywnego słuchania i jasnej komunikacji.
  • Precyzyjne oko dla szczegółów i organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy w biurze w Warszawie.
Oferujemy:
  • Pracę dla renomowanej nordyckiej linii lotniczej - SAS.
  • Równouprawnienie i równy dostęp do możliwości dla wszystkich.
  • Płatny dwumiesięczny program szkoleniowy, wsparcie mentora.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Inwestycje w rozwój zawodowy poprzez coaching i mentoring.
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.