Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Konserwator maszyn
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/21/0022
OBOWIĄZKI:
Wymiana elementów eksploatacyjnych maszyn drukarskich oraz maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych zgodnie ze stanem zużycia tych elementów oraz ich dopasowaniem do aktualnie wytwarzanych produktów. Sprawdzanie stanu zużycia tych elementów. Usuwanie z maszyny i jej otoczenia zabrudzeń powstałych w procesie produkcji. Wykonywanie czynności w brygadach osób z Ukrainy lub Rosji lub Gruzji, bieżąca komunikacja z nimi i raportowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego lub gruzińskiego w mowie i piśmie na poziomie A2. Możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej. Podstawowa znajomość budowy i obsługi stosowanych maszyn drukarskich, maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych w celu nieuszkodzenia tych maszyn oraz nienarażania osób w pobliżu maszyn.

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim