Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator-elektryk
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04806
OBOWIĄZKI:
- naprawa, usunięcia zużytego osprzętu elektrycznego- wymiana uszkodzonych lub zużytych źródeł światła- wymiana uszkodzonych lub zużytych przewodów, połączeń tablicowych, wraz ze sterowaniem- dokonywanie stałego przeglądu instalacji elektrycznych- podłączenia urządzeń i odbiorników do instalacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe (elektryczne), 5 lat doświadczenia zawodowego, SEP do 1kV.Obowiązki: - naprawa, usunięcia zużytego osprzętu elektrycznego- wymiana uszkodzonych lub zużytych źródeł światła- wymiana uszkodzonych lub zużytych przewodów, połączeń tablicowych, wraz ze sterowaniem- dokonywanie stałego przeglądu instalacji elektrycznych- podłączenia urządzeń i odbiorników do instalacji[Zgłoszenia: h.d.karabon@uw.edu.pl, 22 554 00 08]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy