Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator części k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/13132
OBOWIĄZKI:
Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia; utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi; wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika Szkoły; zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły,wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu szkoły,drobne prace elektryczne ,prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym ,prace naprawcze związane ze sprzętem szkolnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator części / sprzętu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia; utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi; wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika Szkoły; zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły,wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu szkoły,drobne prace elektryczne ,prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym ,prace naprawcze związane ze sprzętem szkolnym.[Zgłoszenia: awoznica@sp48.waw.pl, tel 501729905]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy