PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest Spółką deweloperską zajmującą się budową i sprzedażą nieruchomości. W swojej działalności od 2003 roku wybudowała i sprzedała ok. 1500 lokali w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenie Warszawy i okolic.

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TRAKCJA S.A.
Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PRK7/KierRobEl/06.2024
Opis stanowiska
  • Realizacja budów na terenie całego kraju (miejsce pracy zależne od pozyskanego kontraktu).
  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
  • Nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców.
  • Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych, wykonawczych.
  • Przygotowywanie harmonogramu zakupów towarów i usług, opracowywanie strategii kontraktacji, przygotowanie i prowadzenie procesu negocjacji, weryfikacja ofert i ostateczna rekomendacja w zakresie wyboru dostawców lub wykonawców branży elektrycznej.
  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym zamiennych rozwiązań.
  • Opracowywanie dokumentów roszczeniowych w stosunku do zamawiającego i dostawców oraz ich przekazywanie.
  • Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych.
  • Uzgadnianie projektów z Zamawiającym.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży elektrycznej.
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej.
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych.
  • Umiejętności oszacowania czasu realizacji robót branżowych oraz ich kosztów.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz programów AutoCad.
  • Mobilność, otwartość na delegacje.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.