Kierownik Obiektu
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Obsługa techniczna powierzonej nieruchomości
  • Bieżący kontakt z przedstawicielami zarządcy i/lub właściciela obiektu
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu techników
  • Wsparcie merytoryczne pracownikom technicznym (awarie, sprawy problematyczne)
  • Reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • Opracowanie i realizacja harmonogramu przeglądów instalacji technicznych i urządzeń obiektowych
  • Organizacja i nadzór pracy podwykonawców na obiekcie
  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji związanej z obsługą budynków
  • Przygotowanie ofert na prace dodatkowe
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej obiektu jako kierownik lub koordynator
  • Uprawnienia min Gr 1 D+E powyżej 1kV
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość obsługi komputera: Windows, MS Office
  • Znajomość obsługi programu AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy
  • Dofinansowanie do uprawnień
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i sportowego