Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik Magazynu
Miejsce pracy: Piaseczno
WYMAGANIA:
  • umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia
  • biegłej znajomości pakietu Office – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum poziom B1/B2)
  • doświadczenia w optymalizacji procesów magazynowych
  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia UDT
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
ZADANIA:
  • organizowanie, koordynowanie i kontrola całości działań operacyjnych w magazynie
  • nadzór nad procesami logistycznymi, w szczególności zapewnienie terminowości i jakości procesów
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ
  • planowanie przestrzeni magazynowej
  • nadzór nad procesem: rozładunków i załadunków
  • stała współpraca z działem zakupów
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 5000 zł netto,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym