Grupa DGP –Clean Partner, lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu,
poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:

Kierownik Kontraktów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DGP-33-04-2024
Zakres zadań:
  • nadzór nad terminową i finansową realizacją kontraktu (optymalizacja kosztów)
  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • dbanie o wizerunek firmy
  • nadzór i organizacja pracy pracowników
Wymagania:
  • znajomość technik profesjonalnego sprzątania- warunek konieczny
  • wykształcenie średnie
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - mile widziane
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód służbowy z kartą flotową
  • przejrzysty system premiowania
  • kartę Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01 - 014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean/