Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierownik gospodarczy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02943
OBOWIĄZKI:
- rachunkowość budżetowa w szkole- zarządzanie zespołem pracowników obsługi- bieżące kontrole stanu budynków i terenu wokół budynków- uzgadnianie przeglądów urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne
Uprawnienia: Program Word
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie (ekonomia, finanse), 2 lata doświadczenia zawodowego, znajomość programu EXCEL i WORD, znajomość rachunkowości budżetowej.Obowiązki:- rachunkowość budżetowa w szkole- zarządzanie zespołem pracowników obsługi- bieżące kontrole stanu budynków i terenu wokół budynków- uzgadnianie przeglądów urządzeń[Zgłoszenia: kadry@teb.edu.pl, 22 831 06 96]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 061 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy