Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierownik gospodarczy k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02812
OBOWIĄZKI:
rachunkowość budżetowa w szkole, zarządzanie zespołem pracowników obsługi, bieżące kontrole stanu budynków i terenu wokół budynków, uzgadnianie przeglądów urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik działu administracyjno-gospodarczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, 5 m-cy doświadczenie zawodowego, znajomość Excela, Worda, znajomość rachunkowości budżetowej.Obowiązki: rachunkowość budżetowa w szkole, zarządzanie zespołem pracowników obsługi, bieżące kontrole stanu budynków i terenu wokół budynków, uzgadnianie przeglądów urządzeń.[Zgłoszenia: Tel. 228310823 e-mail: kadry.szkola32@sp32.waw.pl, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 822 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy