Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Filia w Pruszkowie poszukuje zmotywowanych osób do pracy na stanowisku:

Kierowca
Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków
Zadania które będą towarzyszyć Ci na tym stanowisku:
  • Realizacja dostaw towarów do klienta
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z załadunkiem i rozliczeniem klienta
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Czynnego prawa jazy kat. B
  • Samodzielności, odpowiedzialności i sumienności
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
W zamian oferujemy:
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie
  • Miejsce pracy w Twoim rejonie zamieszkania
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego