Kierowca Samochodu BUS w Firmie Nextbike - Dołącz do Ekologicznej Rewolucji!

Nextbike, firma związana z innowacyjnymi systemami wynajmu rowerów miejskich, poszukuje odpowiedzialnych i doświadczonych kierowców samochodów typu BUS do obsługi naszej floty. Jeśli masz doświadczenie w transporcie pasażerskim, jesteś gotów dołączyć do naszej ekologicznej misji, to miejsce może być właśnie dla Ciebie!
Kierowca Samochodu BUS
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Prowadzenie samochodu typu BUS zgodnie z wyznaczonymi trasami.
  • Zabezpieczanie i transportowanie rowerów pomiędzy stacjami systemu Nextbike.
  • Udzielanie pomocy pasażerom w kwestiach związanych z korzystaniem z rowerów.
  • Dbałość o porządek i stan techniczny pojazdu.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie w transporcie.
  • Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta.
  • Zdolność do pracy w zmianach.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Możliwość korzystania z ekologicznych środków transportu.
  • Przyjazne środowisko pracy.