Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierowca-ładowacz k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/09038
OBOWIĄZKI:
Praca dla kierowców z prawem jazdy kat C - prowadzenie hakowca/bramowca. Transport kontenerów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. B i C, karta do tachografu oraz kod 95 wpisany w prawo jazdy, elastyczne podejście do pracy, sumienność zaangażowanie. Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.Obowiązki: praca dla kierowców z prawem jazdy kat C - prowadzenie hakowca/bramowca. Transport kontenerów.Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00.Zarobki: od 5000-6000 zł na rękę Nowoczesny tabor samochodowy (Scania, Mercedes) Transport w Warszawie i bliskich okolicachBezpłatna kwatera Praca przez cały rok, również zimą, bez przestojówUbezpieczenie grupowe Dodatkowe świadczenia medyczne

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy