Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kasjer/kasjerka w zespole obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03630
OBOWIĄZKI:
- wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, paragony, korekty)- sprawdzanie i kompletowanie wystawianych dokumentów sprzedaży- przyjmowanie zapłaty (gotówka, karta płatnicza)- współpraca z działem sprzedaży w ramach bieżącej obsługi- sporządzanie raportów i zestawień kończących zmianę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kasjer w zakładzie pracy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Fakturowanie
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość obsługi komputera, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dokładność, dokładność, gotowość do pracy w dynamicznym środowisku w systemie 3 zmianowym (według określonego grafiku), 1 rok doświadczenia zawodowego, umiejętność fakturowania.Obowiązki:- wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, paragony, korekty)- sprawdzanie i kompletowanie wystawianych dokumentów sprzedaży- przyjmowanie zapłaty (gotówka, karta płatnicza)- współpraca z działem sprzedaży w ramach bieżącej obsługi- sporządzanie raportów i zestawień kończących zmianę*Pracodawca prosi przed złożeniem aplikacji o zapoznanie się ze stroną firmy: www.druk24h.pl**Lokalizacja miejsca pracy: ul. Lwowska 12 i ul. Postępu 14***Praca w systemie 3 zmianowym 7 dni/24h - według ustalonego grafiku.[Zgłoszenia: rekrutacja@druk24h.pl, 600 919 511]Konieczne jest zapoznanie się i podpisanie klauzuli RODO:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy