Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kasjer/kasjerka w zespole obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/13137
OBOWIĄZKI:
- wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, paragony, korekty)- sprawdzanie i kompletowanie wystawianych dokumentów sprzedaży- przyjmowanie zapłaty (gotówka, karta płatnicza)- współpraca z działem sprzedaży w ramach bieżącej obsługi- sporządzanie raportów i zestawień kończących zmianę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kasjer w zakładzie pracy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Fakturowanie
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość obsługi komputera, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dokładność, dokładność, gotowość do pracy w dynamicznym środowisku w systemie 3 zmianowym (według określonego grafiku), 1 rok doświadczenia zawodowego, umiejętność fakturowania.Obowiązki:- wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, paragony, korekty)- sprawdzanie i kompletowanie wystawianych dokumentów sprzedaży- przyjmowanie zapłaty (gotówka, karta płatnicza)- współpraca z działem sprzedaży w ramach bieżącej obsługi- sporządzanie raportów i zestawień kończących zmianę*Pracodawca prosi przed złożeniem aplikacji o zapoznanie się ze stroną firmy: www.druk24h.pl**Lokalizacja miejsca pracy: ul. Lwowska 12 i ul. Postępu 14***Praca w systemie zmianowym 7/24h - według ustalonego grafiku.[Zgłoszenia: rekrutacja@druk24h.pl, 600 919 511]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy