Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Junior ecommerce strategist
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02790
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie audytów oraz analiz kategorii i rynku dla klientów międzynarodowych w tym tureckim, przygotowywanie strategii eCommerce oraz komunikacji, a także prezentacji rekomendujących konkretne działania, aktywacje oraz architekturę informacji asetów dla marek i produktów w zakresie eCommerce.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw planowania strategicznego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (w tym licencjat); umiejętności: MS Office; 1 rok doświadczenia zawodowego; znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i w piśmie; znajomość języka tureckiego na poziomie B1 w mowie i w piśmie

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy