Dla międzynarodowego producenta maszyn do wykrawania blach, działającego na rynkach międzynarodowych, poszukujemy osób na stanowiska Inżynierów Serwisu Wykrawarek oraz Centrów Gnących.
Inżynier Serwisu Wykrawarek CNC (wykrawanie blach)
Cała Polska - praca mobilna
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie instalacji i serwisu maszyn na obszarze Polski.
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń.
  • Raportowanie do Dyrektora Serwisu w Polsce.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z mechaniką, mechatroniką lub budową maszyn.
  • Doświadczenie na stanowisku Technika/Inżyniera Serwisu maszyn wykrawających blachy lub Technika/Inżyniera utrzymania ruchu.
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia, ok 10000-12000 zł brutto wynagrodzenia zasadniczego.
  • Płatne nadgodziny.
  • Czas dojazdu do Klienta wliczający się w czas pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o bardzo niskim wskaźniku rotacji.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
  • Szkolenia techniczne.