Dla naszego Klienta, globalnego dostawcy zaawansowanych maszyn do obróbki stali, poszukujemy wszechstronnej osoby na stanowisko Inżyniera Projektów Specjalnych.

Inżynier ds. projektów specjalnych (relokacja maszyn)

Jesteś wszechstronny technicznie i uważasz, że instalacja i uruchomienie używanych maszyn do obróbki stali sterowanych numerycznie, byłoby wielkim wyzwaniem? Jesteś prawdziwym poszukiwaczem przygód i pasjonujesz się technologią? W takim razie mamy dla Ciebie idealne wyzwanie!

Co będziesz robić?

Każdy projekt zawsze zaczyna się od dobrego przygotowania. Wspólnie z Account Managerem ds. projektów specjalnych uzgadniasz, jakie prace należy wykonać, a do weryfikacji otrzymujesz wszystkie niezbędne rysunki, narzędzia i materiały. Po przygotowaniu można rozpocząć instalację. Obejmuje ona ustawienie, wyrównanie i montaż różnych części maszyny. Prawidłowe okablowanie jest również ważną częścią instalacji.

Po zakończeniu tej fazy, maszyna może zostać uruchomiona. Sprawdzane jest, czy maszyna jest prawidłowo podłączona mechanicznie, elektrycznie, hydraulicznie i pneumatycznie. Po wykonaniu kilku uruchomień testowych należy zlokalizować i przeanalizować przyczyny ewentualnych awarii. Podczas całego tego procesu rozwiązujesz wyzwania techniczne i zapewniasz dobre informacje zwrotne dla menedżera ds. projektów specjalnych. Po pomyślnym zakończeniu, zapewniasz szkolenia dla operatorów klienta, aby mogli obsługiwać maszynę.

Główne obowiązki:
  • Prowadzenie i przeprowadzanie instalacji i uruchomienia używanych maszyn do obróbki stali.
  • Ewentualne dodanie specyficznych opcji maszyny, do istniejących systemów.
  • Zapewnienie dobrego transferu wiedzy do klienta oraz dobrego i jasnego szkolenia, aby operatorzy klienta mogli pracować z maszynami.
  • Sporządzanie kompletnych raportów, w tym dotyczących bezpieczeństwa, jakości i działań, które należy podjąć.
  • Myślenie o procesach pracy maszyn i w razie potrzeby przedstawianie kreatywnych rozwiązań.
Kogo szukamy?

Osoby lubiącej wyjazdy i poznawanie nowych miejsc w Europie, gotowej przebywać poza domem przez trzy kolejne tygodnie, po których przez tydzień jest w domu i która mieszka w lokalizacji w Polsce z dogodnym dojazdem do międzynarodowego lotniska lub lotnisk.

Masz pasję do majsterkowania i rozwiązywania wyzwań technicznych oraz lubisz pracować zarówno mechanicznie, jak i elektrycznie.

Jesteś samodzielny, ambitny i zorientowany na klienta i potrafisz dobrze nadzorować i oceniać różne sytuacje.

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i masz prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?
  • Dobre wynagrodzenie podstawowe uzależnione od wiedzy i doświadczenia zawodowego, szacunkowo w przedziale 14000-15000 zł brutto (miesięcznie), wypłacane na podstawie polskiej Umowy o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta).
  • Dodatek nocny, dodatek weekendowy, dodatek rozłąkowy i dobry program nadgodzin, znacząco wpływające na wysokość wynagrodzenia.
  • Pełną opiekę działu podróży, odpowiedzialnego za rezerwację lotów, hoteli, samochodów. Skupiasz się tylko na wykonywaniu zadań, nie na logistyce.
  • Wewnętrzny program szkoleniowy;
  • Dużą dbałość o rozwój.
  • Zatrudnienie w polskiej spółce, w oparciu o Umowę o pracę.