Ogłoszenie numer: 5282099, z dnia 2021-08-20

Kyotec Polska Sp. z o.o. jest jedną z kluczowych spółek w zakresie projektowania, produkcji i montażu fasad architektonicznych w Europie.

Inżynier ds koordynacji zakupów i dostaw/ Purchasing and Supply Coordination Engineer

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja procesów zakupowych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Przeprowadzanie negocjacji cenowych
  • Współpraca z działem produkcji, logistyki i jakości
  • Współpraca z działem projektowym

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze budowlanym mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Część pracowników firmy jest obcojęzyczna
  • Znajomość programu MS Excel
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie