Ogłoszenie numer: 2805851, z dnia 2019-12-06

Klient portalu Praca.pl

Generalny wykonawca obiektów kubaturowych zatrudni na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzór nad terminowością wykonywania prac, dostawami materiałów,
  • kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • kontrola nad prowadzonymi pracami budowlanymi
  • wsparcie Kierownika Budowy
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • przedmiarowanie ,
  • spotkania techniczne.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – BUDOWNICTWO
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale przygotowania produkcji,
  • znajomość MS Office, Auto CAD, Norma,
  • zdolności organizacyjne i komunikatywność,
  • dokładność i systematyczność.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz praktyki i wiedzy zawodowej,
  • możliwość rozwoju w strukturze naszej organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet opieki medycznej w prywatnych placówkach medycznych,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.