Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor/specjalista wzl.110.2.2021/wme
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01389
OBOWIĄZKI:
- sprawdzanie poprawności dokumentacji projektów norm- redagowanie publikacji normalizacyjnych- analizowanie przydatności danych w systemie informatycznym stosowanym w pracach normalizacyjnych- monitorowanie terminowości prac normalizacyjnych- monitorowanie i analizowanie procesów, mierników i wskaźników nadzorowanych przez WME- tworzenie bazy danych przeznaczonej do tłumaczenia norm
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Normalizator
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: 1. Wykształcenie wyższe2. Doświadczenie w pracy przy wykształceniu wyższym na stanowisko: Inspektor - bez doświadczenia, Specjalista - 2 lata3. Dobra znajomość języka polskiego i współczesnej normy językowej, łatwość pisania, bogate słownictwo, umożliwiające merytoryczną redakcję tekstów specjalistycznych4. Dobra znajomość języka angielskiego 5. Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów MS Office6. Umiejętność przekazywania wiedzy, gotowość do współpracy i pomocy innym pracownikom, gotowość do samokształcenia i rozwoju osobistego w zakresie kompetencji twardych i miękkich.7. Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość. Komunikatywność jako umiejętność wyrażania i formułowania opinii w sposób jasny i precyzyjny, otwartość w dyskusji, aktywne słuchanie.Mile widziane:1. Ogólna wiedza o normalizacji2. Dobra znajomość języka angielskiego technicznego 3. Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność obsługi baz danych, zorientowanie na cele i możliwości4. Kursy języka angielskiego technicznego oraz kurs redakcji merytorycznej5. Znajomość systemu tłumaczenia SDL TRADOSObowiązki:- sprawdzanie poprawności dokumentacji projektów norm- redagowanie publikacji normalizacyjnych- analizowanie przydatności danych w systemie informatycznym stosowanym w pracach normalizacyjnych- monitorowanie terminowości prac normalizacyjnych- monitorowanie i analizowanie procesów, mierników i wskaźników nadzorowanych przez WME- tworzenie bazy danych przeznaczonej do tłumaczenia normPełna treść oferty i wymagane dokumenty: https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pknBliższe informacje: 22 556 76 59, praca@pkn.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy