Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor, specjalista (stanowisko odpowiednie do posiadanych kwalifikacji) k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/12937
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie spraw związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników- koordynowanie spraw w zakresie szkoleń- przygotowywanie dokumentacji dla potrzeb Komisji- pracowywanie danych kadrowych- archiwizacja dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Kodeks Pracy

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość zagadnień z zakresu ustawy kodeks pracy, dobra umiejętność obsługi komputera.Obowiązki:- prowadzenie spraw związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników- koordynowanie spraw w zakresie szkoleń- przygotowywanie dokumentacji dla potrzeb Komisji- pracowywanie danych kadrowych- archiwizacja dokumentacji[Zgłoszenia: rekrutacja@pssewawa.pl, 22 310 79 89]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy