Ogłoszenie numer: 9113104, z dnia 2024-07-10

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mokotów”

Administracja Osiedla „Domaniewska II”
w Warszawie
ogłasza konkurs na stanowisko:

Inspektor ds. technicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynacja prac konserwacji technicznej osiedla – nadzór, współpraca oraz rozliczanie firm zewnętrznych konserwujących instalacje: elektryczną, sanitarną i ogólnobudowlaną,

  • prowadzenie rejestru zgłoszeń awarii, wystawianie zleceń na roboty

  • kontrola i przeprowadzanie odbiorów prac technicznych na terenie osiedla,

  • nadzór nad stanem technicznym budynków,

  • organizacja i udział w komisjach technicznych,

  • sporządzanie dokumentacji przetargowych, nadzór nad przeprowadzanymi remontami i ich rozliczanie,

  • współdziałanie z innymi komórkami Administracji Osiedla

  • współpraca z Radą Osiedla oraz Komitetami Domowymi oraz inspektorami
    ds. budowlanych, sanitarnych i elektrycznych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne branży budowlanej, sanitarnej lub elektrycznej, preferowane wyższe techniczne
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 1 rok

Mile widziane:

  • umiejętność kosztorysowania,
  • znajomość obsługi programów do projektowania.

Oferujemy

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat.

Termin składania CV do 15.07.2024r.

O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.