Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Handlowiec, sprzedawca k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04014
OBOWIĄZKI:
- samodzielne pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora Klientów Indywidualnych, MŚP, rolnictwa i dużych przedsiębiorstw - prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji tematycznych przygotowywanie ofert PV - realizowanie wyznaczonych celów. - zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta - dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik handlowiec*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat B (*mile widziany własny samochód): doświadczenie w sprzedaży paneli fotowoltaicznych, wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja, zdolności negocjacyjne i interpersonalne, wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność, komunikatywność, ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów, dobra znajomość obsługi komputera i MS Office, zainteresowanie tematem PV i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE.Obowiązki:- samodzielne pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora Klientów Indywidualnych, MŚP, rolnictwa i dużych przedsiębiorstw - prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji tematycznych przygotowywanie ofert PV - realizowanie wyznaczonych celów. - zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta - dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy Firma oferuje: pensje podstawową wysokie wynagrodzenia prowizyjne dostęp do CRM dostarczamy leady i umówione spotkania z klientami, narzędzia informatyczne do kalkulowania oferty - kalkulatory ofertowe i analityczne, Szkolenie wstępne i szkolenia dodatkowe w trakcie współpracy, codzienne wsparcie i pomoc inżynierów PV, system motywacyjny i konkursy sprzedażowe, samochód służbowy po ukończeniu okresu próbnego.Kontakt: Tel. 535111112 e-mail: kurusz.wojenski@ekotechsun.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy