Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik
Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne Aleje Jerozolimskie 96

Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - potwierdzone własnym portfolio (prosimy w miarę możliwości dołączyć je do aplikacji)
  • Dobrze znasz programy graficzne Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)
  • Interesujesz się najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym i komunikacji digital
  • Potrafisz pracować na kilku projektach jednocześnie i dobrze organizujesz swój czas pracy
  • Myślisz kreatywnie, nieszablonowo i masz wysokie poczucie estetyki
  • Dobrze porozumiewasz się w języku angielskim
  • Cechujesz się zapałem do pracy, kreatywnością
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie grafik (prezentacje, social media, brand book) również w zakresie online - banery, ulotki, broszury, plakaty, mailingi, logotypy
  • Wsparcie działu komunikacji przy tworzeniu materiałów wewnętrznych
  • Tworzenia koncepcji projektów kreatywnych
  • Współpraca z działem komunikacji przy tworzeniu briefu kreatywnego zgodnie z potrzebami i wymaganiami firmy
  • Kontrola autorska nad projektami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów), grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover;
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok";