Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Główny specjalista ds. architektury w departamencie prawnym
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03190
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku: identyfikuje potrzeby w zakresie integracji systemów teleinformatycznych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, zarządza architekturą systemów teleinformatycznych funkcjonujących w ramach projektów finansowanych ze środków POPC, bierze udział w definiowaniu procesów biznesowych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, tworzy lub weryfikuje dokumentację architektury systemów teleinformatycznych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, prezentuje lub opiniuje rozwiązania w formie architektury informatycznej, zawierającej definicje określonych procesów, usług i systemów, uczestniczy w sporządzaniu dokumentacji przetargowej działań realizowanych w projektach finansowanych ze środków POPC.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 3, miesiące: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: SQL

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, powyżej 3 lat doświadczenia zawodowego przy realizacji zadań z zakresu informatyki, w tym doświadczenie w zastosowaniu technologii baz danych (SQL i NoSQL)znajomość: rozwiązań sieciowych, zagadnień SOA, UML oraz narzędzi projektowych m. in. Enterprise Architect i in.umiejętność tworzenia architektury systemu według koncepcji MDA, wiedza techniczna z zakresu zagadnień informatycznych.Obowiązki: Osoba na tym stanowisku: identyfikuje potrzeby w zakresie integracji systemów teleinformatycznych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, zarządza architekturą systemów teleinformatycznych funkcjonujących w ramach projektów finansowanych ze środków POPC, bierze udział w definiowaniu procesów biznesowych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, tworzy lub weryfikuje dokumentację architektury systemów teleinformatycznych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, prezentuje lub opiniuje rozwiązania w formie architektury informatycznej, zawierającej definicje określonych procesów, usług i systemów, uczestniczy w sporządzaniu dokumentacji przetargowej działań realizowanych w projektach finansowanych ze środków POPC.Szczegółowe informacje dotyczące ogłoszenia znajdą Państwo na stronach KPRM pod linkiem: https://nabory.kprm.gov.pl/ numer ogłoszenia 75901 lub na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, w zakładce Pracuj z nami.Kontakt: email: nabory@gunb.gov.pl, tel: 22 661 94 66

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 159,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy