Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Główny specjalista ds. analiz biznesowych w departamencie prawnym
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01216
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku: przeprowadza analizy biznesowe dla procesów w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, tworzy dokumentację analityczno-projektową w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, pozyskuje i specyfikuje wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne oraz dokonuje weryfikacji zebranych potrzeb biznesowych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, wspiera bieżące prace projektowe w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, wspiera prowadzenie testów biznesowych dla opracowanych rozwiązań w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, uczestniczy w sporządzaniu dokumentacji przetargowej działań realizowanych w projektach finansowanych ze środków POPC.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 3, miesiące: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "zastrzeżone"

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, ponad 3 lata doświadczenia zawodowego, poświadczenie bezpieczeństwa, zaawansowana znajomość języka angielskiego, znajomość przepisów: ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów, znajomość metodyki projektowej Prince 2, umiejętność definiowania specyfikacji funkcjonalnej systemu teleinformatycznego, umiejętności analityczne.Obowiązki: Osoba na tym stanowisku: przeprowadza analizy biznesowe dla procesów w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, tworzy dokumentację analityczno-projektową w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, pozyskuje i specyfikuje wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne oraz dokonuje weryfikacji zebranych potrzeb biznesowych w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, wspiera bieżące prace projektowe w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, wspiera prowadzenie testów biznesowych dla opracowanych rozwiązań w zakresie projektów finansowanych ze środków POPC, uczestniczy w sporządzaniu dokumentacji przetargowej działań realizowanych w projektach finansowanych ze środków POPC.Szczegółowe informacje dotyczące ogłoszenia znajdą Państwo na stronach KPRM pod linkiem: https://nabory.kprm.gov.pl/ numer ogłoszenia 73553 lub na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, w zakładce Pracuj z nami. Wynagrodzenie brutto miesięcznie: 8432,63-9550,21.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 432,63 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy