Ogłoszenie numer: 4433653, z dnia 2021-04-12

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, będącej liderem na rynku produkcji artykułów biurowych, poszukujemy obecnie Kandydata/tki na stanowisko

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych oddziału w Polsce
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT, CIT, ZUS)
  • Przygotowywanie raportów księgowych i planowanie rocznego budżetu
  • Bieżącą współpracę z biurem księgowym w zakresie obsługi  kadrowo – płacowej
  • Bieżącą współpracę z działem finansowo – kontrolingowym w  centrali firmy
  • Nadzór nad prawidłowością realizowanych płatności i obiegiem  dokumentów księgowych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia / finanse lub pokrewne)
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Biegła znajomość Excel, mile widziana znajomość SAP R3 (CO / FI / MM)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Świetną atmosferę pracy w niewielkim, zgranym i zaangażowanym  zespole
  • Dużą samodzielność
  • Umowę o pracę, ubezpieczenie medyczne, Lunch Pass, kartę MultiSport, Ubezpieczenie na Życie, niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon)