Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Główny Architekt Projektu
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Zarządzanie projektem na wszystkich etapach
  • Nadzór nad estetyką, funkcjonalnością i zgodnością z normami
  • Koordynacja pracy zespołu i podwykonawców
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Realizacja projektów z założeń i terminów
  • Rozwiązywanie problemów i monitoring
  • Komunikacja z inwestorem i uczestnictwo w spotkaniach
  • Koordynacja procedur urzędowych
Wymagania:
  • Tytuł magistra architektury
  • Min. 5 lat doświadczenia w projektach budowlanych i wykonawczych
  • Min. 3 lata zarządzania zespołem projektowym
  • Znajomość prawa budowlanego i polskich norm technicznych
  • Znajomość procedur administracyjnych
  • Preferowana znajomość programu Revit i doświadczenie BIM
  • Umiejętność koordynacji zespołów branżowych
  • Organizacja pracy i komunikatywność
Oferujemy:
  • Tworzenie wysokiej jakości architektury
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Benefity (MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne)
  • Pracę w prestiżowym biurze w Warszawie