Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Główna księgowa k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/13134
OBOWIĄZKI:
ełna treść oferty pracy wraz z opisem niezbędnych wymagań, zakresu zadań, wymaganej dokumentacji i innych istotnych informacji zamieszczona jest w zakładce oferty pracy na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie https://bip.warszawa.so.gov.pl/artykuly/1193/oferty-pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania:Wymagane wykształcenie wyższe, 3 lata doświadczenia zawodowego.Pełna treść oferty pracy wraz z opisem niezbędnych wymagań, zakresu zadań, wymaganej dokumentacji i innych istotnych informacji zamieszczona jest w zakładce oferty pracy na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie https://bip.warszawa.so.gov.pl/artykuly/1193/oferty-pracy

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy