Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Elektryk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/1007
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie sprawności i ciągłości działania maszyn oraz urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym i elektronicznym;- usuwanie awarii w obszarze elektrycznym i elektronicznym;- planowanie oraz realizacja prac prewencyjnych, takich jak przeglądy, remonty i konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem oraz dokumentacją techniczną;- przeprowadzanie pomiarów elektrycznych oraz wprowadzanie odpowiednich regulacji w maszynach, urządzeniach elektrycznych i elektroenergetycznych oraz instalacjach elektrycznych;- wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów stanowisk;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

- zdolność do pracy ze schematami elektrycznymi oraz dokumentacją techniczną;- wiedza na temat działania i budowy podstawowych urządzeń elektrycznych;- umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych, a także konserwacji maszyn;- doświadczenie w obsłudze przyrządów pomiarowych;

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie