Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Elektryk / Serwisant taboru kolejowego
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Twój zakres obowiązków:
  • praca przy taborze kolejowym, a w tym:
    • naprawy,
    • wymiany,
    • obsługa urządzeń i podzespołów.
Nasze wymagania:
  • wykształcenia w zawodzie oraz doświadczenia na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika,
  • posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m),
  • znajomości obsługi komputera,
  • umiejętności:
    • czytania schematów elektrycznych ,
    • czytania dokumentacji technicznej,
    • posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową
    • posługiwania się narzędziami,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny i sportowy,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • kursy i szkolenia.