KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Elektryk - Automatyk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Czosnów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • domki na Mazurach
  • wyjazdy integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki i automatyki
  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • obsługa i programowanie elementów układów automatyki
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii
Nasze wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektronik
  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu jako samodzielny automatyk (warunek konieczny)
  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki (czujniki, elektrozawory, przekaźniki, grzałki, falowniki, sterowniki PLC, bezpieczniki, styczniki, silniki, serwomotory)
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • uprawnienia do pracy na wysokości
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej