Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Elektronik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/1006
OBOWIĄZKI:
- rozwiązywanie bieżących problemów elektronicznych w obszarze produkcji;- wykonywanie montażu i demontażu, przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn produkcyjnych;- diagnozowanie i ustalanie przyczyn awarii maszyn oraz ich naprawa;- przeprowadzanie pomiarów elektrycznych oraz programowanie urządzeń elektronicznych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

- znajomość schematów elektrycznych oraz umiejętność pracy z dokumentacją techniczną;- umiejętność lutowania oraz korzystania z mierników i oscyloskopów;- doświadczenie w obsłudze programatorów;

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie