Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Elektromonter
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11120
OBOWIĄZKI:
- budowa przyłączy elektroenergetycznych do obiektów- montaż muf i głowic kablowych- montaż złączy kablowych- podłączanie kabli w złączach i stacjach transformatorowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (elektromonter), SEP E (mile widziane D), 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność budowy przyłączy elektroenergetycznych.Obowiązki:- budowa przyłączy elektroenergetycznych do obiektów- montaż muf i głowic kablowych- montaż złączy kablowych- podłączanie kabli w złączach i stacjach transformatorowych[Zgłoszenia: kabreset5@gmail.com, 507 297 928, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy