Elektromechanik
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Twoje zadania:
  • Diagnostyka i naprawa urządzeń elektrycznych, pneumatycznych i ręcznych z oferty Würth Polska, test po naprawie
  • Odpowiedzialność za rzetelne wykonanie naprawy
  • Praca w serwisie firmy przy ul. Modlińskiej
Twój profil:
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • Doświadczenie przy naprawie narzędzi elektrycznych, pneumatycznych – warunek konieczny
  • Ukończone technikum elektryczne, mechaniczne lub zasadnicze zawodowe – dodatkowy atut
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania
  • Nowoczesny system komunikacji i oszczędność czasu
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16