Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Ekspedient w wypożyczalni
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/05948
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów przyjmowanie zamówień (telefonicznie i mailowo), potwierdzanie dostępności asortymentu i doradzenie klientowi, kompletowanie zamówień, ich wydawanie i przyjmowanie zwrotów, sprawdzanie kompletności, bieżące utrzymanie w czystości asortymentu (m.in. pranie, czyszczenie) i miejsca pracy, prowadzenie dokumentów zamówień. Wszystkiego związanego z organizacją i asortymentem nauczymy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ekspedient w punkcie usługowym
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: brak
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: obsługa komputera!
Uprawnienia: Zaangażowanie i odpowiedzialność
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: min. średnieUmiejętności: zaangażowanie w pracę, punktualność, zaradność. W procesach pracy przeszkolimy; Dbanie o porządek w miejscu pracy i asortymencie, kultura rozmowy z klientami i współpracownikami, schludność, pozytywne nastawienie takich cech wymagamy od pracowników. To miejsce pracy jest dla osoby chcącej pracować, szukającej stabilnej pracy i długoterminowego zatrudnienia. Szukamy osoby bez dysfunkcji ciała uniemożliwiających pracę np. zakaz noszenia powyżej 4 kg; przepuklina, dysfunkcje kolan uniemożliwiające poruszanie się itp. Niezbędnymi umiejętnościami technicznymi są: obsługa komputera do odbierania zamówień, maila; Uprawnienia: specjalistyczne uprawnienia nie są wymaganeDoświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientami, choć nie jest wymagane. Przeszkolimy do pracy. Szukamy osoby pracowitej, do stabilnej pracy, chcącej się w niej ustatkować. Stałe godziny pracy. Praca polega na przygotowaniu zamówień dla klientów w zakresie przygotowania kostiumów i uniformów: przyjmowanie zamówień od klientów (przez mail, telefon), kompletowanie asortymentu (zamówionych kostiumów) według podanych wzorów i rozmiarów podanych przez klienta, przygotowanie list wydania, pakowanie i wydawanie zamówień klientom lub wysyłanie kurierem. Przyjmowanie oddawanych kostiumów, sprawdzanie kompletności zgodnie z listą wydania, sprawdzenie czystości, segregacja, rozwieszanie do właściwych sekcji, wykonywanie prania i rozwieszanie. Utrzymywanie porządku.Znajomość języków obcych: mile widziany angielski, ale niekonieczniePoziom: w mowie: komunikatywny w piśmie: komunikatywnyOgólny zakres obowiązków: obsługa klientów przyjmowanie zamówień (telefonicznie i mailowo), potwierdzanie dostępności asortymentu i doradzenie klientowi, kompletowanie zamówień, ich wydawanie i przyjmowanie zwrotów, sprawdzanie kompletności, bieżące utrzymanie w czystości asortymentu (m.in. pranie, czyszczenie) i miejsca pracy, prowadzenie dokumentów zamówień. Wszystkiego związanego z organizacją i asortymentem nauczymy.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 760 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy