Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Ekspedient w wypożyczalni
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/03092
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów przyjmowanie zamówień (telefonicznie i mailowo), potwierdzanie dostępności asortymentu i doradzenie klientowi, kompletowanie zamówień, ich wydawanie i przyjmowanie zwrotów, sprawdzanie kompletności, bieżące utrzymanie w czystości asortymentu (m.in. pranie, czyszczenie) i miejsca pracy, prowadzenie dokumentów zamówień. Wszystkiego związanego z organizacją i asortymentem nauczymy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ekspedient w punkcie usługowym
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Zaangażowanie i odpowiedzialność
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista
Uprawnienia: obsługa komputera!
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: nie ma znaczenia,kierunek/specjalność: podstawą jest zaangażowanie i poczucie odpowiedzialnościUmiejętności: najważniejszymi są zaangażowanie, chęć rozwoju i zaradność, a my wszystkiego nauczymy; Dobra umiejętność organizacji własnych zajęć i sprawność działania, dbanie o prządek w otoczeniu i dokumentach oraz punktualność takich umiejętności wymagamy od pracowników. To miejsce pracy jest dla osoby szukającej stabilnej pracy i długoterminowego zatrudnienia. Niezbędnymi umiejętnościami technicznymi są: sprawna obsługa komputera: pakietu Office, maila; a za tym idące kultura i empatia komunikacji z klientami i zespołem wypożyczalni. uprawnienia: specjalistyczne uprawnienia nie są wymaganedoświadczenie zawodowe: nie jest wymagane, przeszkolimy do pracyznajomość języków obcych: angielskipoziom: w mowie komunikatywny w piśmie: komunikatatywnyjęzyk poski w staopiu komunikatywnymOgólny zakres obowiązków: obsługa klientów przyjmowanie zamówień (telefonicznie i mailowo), potwierdzanie dostępności asortymentu i doradzenie klientowi, kompletowanie zamówień, ich wydawanie i przyjmowanie zwrotów, sprawdzanie kompletności, bieżące utrzymanie w czystości asortymentu (m.in. pranie, czyszczenie) i miejsca pracy, prowadzenie dokumentów zamówień. Wszystkiego związanego z organizacją i asortymentem nauczymy.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 do 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy