Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

eCommerce Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania na tym stanowisku:
  • Bieżąca obsługa administracyjna platformy Magento oraz innych serwisów firmowych
  • Obsługa marketingowa eCommerce, w tym zarządzanie i uruchamianie akcji promocyjnych
  • Przygotowywanie contentu i realizacja komunikacji w kanałach SoMe, blog, newsletter
  • Zarządzanie treściami informacyjnymi oraz marketingowymi na platformach online
  • Wsparcie teamu eCommerce w rozwoju funkcjonalnym ekosystemu digital
  • Współpraca z działem marketingu oraz działem handlowym
Nasze oczekiwania względem kandydatów:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Doświadczenie związane z obsługą systemów zarządzania treścią CMS, zapleczem platformy e-commerce (Magento, Wordpress, Woocommerce)
  • Doświadczenie w pracy z kanałami sprzedaży online
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do SoMe oraz pracy z platformami typu Getresponse
  • Praktyczna znajomość zasad SEM/SEO oraz Google Analytics
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z zespołem
Oferujemy:
  • Bardzo ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do wypoczynku, zajęć sportowych oraz ubezpieczenia na życie po okresie próbnym
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Pracę w systemie hybrydowym: biuro 3 dni/home office 2 dni - po okresie wdrożenia