Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Dyrektor generalny działu maszyn ciężkich
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/24/0607
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie operacjami: Nadzór nad wszystkimi działaniami operacyjnymi w dziale maszyn ciężkich, w tym produkcją, konserwacją i serwisem maszyn.Planowanie strategiczne: Tworzenie i wdrażanie strategii długoterminowych mających na celu rozwój działu, zwiększenie efektywności i maksymalizację zysków.Zarządzanie zespołem: Rekrutacja, szkolenie oraz motywowanie pracowników. Nadzorowanie zespołów technicznych, inżynierskich i administracyjnych.Kontrola finansowa: Monitorowanie budżetów, analiza kosztów, zarządzanie wydatkami, a także dbałość o rentowność działu.Nadzór nad projektami: Prowadzenie projektów związanych z zakupem, produkcją, rozwojem oraz modernizacją maszyn ciężkich. Koordynacja prac i zapewnienie terminowej realizacji zadań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Uprawnienia: ADMINISTRACJA BIUROWA
Uprawnienia: NEGOCJACJE W BIZNESIE

Wymagania inne:

Znajomość technicznaPlanowanie finansowe

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego